Een van de kerst desserts die bij mij dit jaar op tafel komt: Baileys mousse. Deze Baileys mousse heeft maar 5 ingrediënten en kan je makkelijk de dag van te voren maken. In een champagne glas kan je de mousse leuk serveren en eventueel wat decoreren met kerstkransjes of andere toppings/sprinkles.

Een Zoete Kerst: 60 zoete kerstrecepten
Ben je dol op desserts zoals deze mousse? Dan wil je mijn nieuwe e-book “Een Zoete Kerst” niet missen! 🎅✨ Het staat bomvol met meer dan 60 zoete kerstrecepten, van snelle toetjes tot indrukwekkende baksels. Of je nu kiest voor chocolade, fruit of klassieke smaken, elk recept is makkelijk te volgen en perfect voor de feestdagen.
Baileys mousse dessert
4
personenLuchtige mousse met Baileys
Ingrediënten
500 milliliter slagroom
1 zakje klopfix
80 gram kristalsuiker
1 theelepel vanille extract
100 milliliter Baileys
Optioneel voor een diepere kleur: 1 eetlepel cacao
Hoe maak je deze mousse?
- Doe de slagroom samen met de klopfix in een kom en klop dit op hoge snelheid met een elektrische mixer.
- Wanneer de slagroom dikker begint te worden kan je lepel voor lepel de suiker toevoegen.
- Wanneer de slagroom helemaal stijf geklopt is voeg je als laatste de Baileys en het vanille extract toe (en eventueel nu ook de cacao poeder). Mix dit kort mee (niet te lang anders gaat het schiften)
- Doe de mousse in een spuitzak en vul de champagne glazen met mousse.
- Decoreer eventueel met chocolade kerstkransjes.
Notities
- Bewaar dit recept hier op Pinterest
